O nás

Realizace rozvodů vody, topení a plynu

Provádíme kompletní instalace rozvodů, vody, topení a plynu podle projektové dokumentace při výstavbě rodinných domů. Při jejich realizaci vycházíme z potřeb zákazníka, přičemž konzultujeme postup prací s investorem a ostatními, kteří se podílejí na díle tak, aby bylo možné dílo předat v nejkratším možném termínu. Známe všechny v současnosti dostupné technologie a po konzultaci se zákazníkem používáme takovou, která je pro něj nejideálnější.

Podle zájmu zákazníka zajišťujeme realizaci do finální podoby i s osazením sanity, přičemž zajistíme dodání potřebných výrobků od velkého množství výrobců za výhodných podmínek.

Rekonstrukce starších již existujících rozvodů vody, topení a plynu

V oblasti rekonstrukcí stávajících rozvodů provádíme poradenství a navrhujeme možná řešení pro co nejlepší zvládnutí rekonstrukčních prací. Práce zajišťujeme dle zájmu zákazníka od bouracích prací až po finální provedení, přičemž všechny podstatné rozhodnutí konzultujeme se zákazníkem, aby hotové dílo bylo přesně podle představ a potřeb zákazníka. Zajišťujeme dodání veškerého potřebného materiálu v příznivých cenách. V případě dodávky sanity respektujeme zákazníka s ohledem na jeho vkus. 

Opravy menšího rozsahu

Velké věci se skládají z maličkostí. Ne každý potřebuje rekonstruovat dům. Provádíme i drobné opravy, které souvisí s naší nabídkou.

 

Revize plynu a kotlů na tuhá paliva

 

Revize plynových zažízení a kontrola technického stavu kotle na tuhá paliva včetně vystavení dokladu pro kontrolu Městského úřadu.